Sprawdź gdzie się znajdujemy! Nasze lokale

Gorzów Wielkopolski, ul. Witosa 10

Gdyby porównać lokal położony przy ul. Witosa 10 do piosenki, byłaby to zdecydowanie „Baby, one more time…”Britney Spears. Nasz pierwszy wielki hit, który do dzisiaj zbiera owoce swojej popularności. Pierwsze dziecko, do którego podchodzimy z największym sentymentem. Przecieramy ze zdziwienia oczy, gdy przypominamy sobie, jak lokal zmienił się od momentu, gdy 7 lat temu, pierwszy raz otworzyliśmy jego drzwi dla klientów. Inspirowany amerykańską route 66 swój rozkwit przeszedł w roku 2013, gdy nasza projektantka wnętrz, Izabela Serafin, tchnęła w niego nowe życie, projektując od początku cały jego dzisiejszy design, pełen żywych barw, ciekawych graficznych pomysłów i poprawiając funkcjonalność całego wnętrza, dzięki czemu dysponujemy w nim dziś 9 miejscami siedzącymi, nie wspominając już o dodatkowych miejscach na odjazdowym piwnym ogródku, który latem bije rekordy popularności. Wielu klientów nie pamięta już czasów sprzed Kebaba 66 na Witosa, a i my czujemy niezwykłą, domową atmosferę tego miejsca, do którego od 7 lat ludzie wciąż wracają na dobrego, świeżego kebaba.
Jesteśmy dla was na Witosa: Poniedziałek - Piątek 11-21 / Niedziela 12:00 - 20:00

Gorzów Wielkopolski, ul. Mostowa 3

Lokal na ul. Mostowej 3 to statek matka wśród wszystkich naszych lokali. Położony w dogodnym miejscu w samym sercu Gorzowa, posiada równocześnie najbogatsze menu i to właśnie w nim odbywają się wszelkiego rodzaju eksperymenty kulinarne, które mają na celu wprowadzanie nowości do gorzowskiej strefy gastronomicznej. Przestronne, klimatyzowane wnętrze, w którym dysponujemy aż około 26 miejscami, zachęca do spędzania w kebabie czasu w gronie rodziny i przyjaciół przy pysznym jedzeniu, ale także fantastycznej kawie, którą serwujemy w naszej lokalowej kawiarni. Jeśli czegoś w Gorzowie jeszcze nie ma, to najpewniej pojawi się właśnie w tym miejscu. Dlatego zachęcamy do częstych odwiedzin!
Jesteśmy dla was na Mostowej: Poniedziałek - Czwartek 11-23 / Piątek - Sobota 11-03 / Niedziela 12:00 - 22:00

Gorzów Wielkopolski, ul. Śląska 74

Otwarcie nowego, trzeciego już lokalu na ul. Śląskiej 74, planowane było z taką rozwagą jakbyśmy opracowywali plan inwazji na obce państwo. W końcu po kilku tygodniach przygotowań przekroczyliśmy Wartę i wylądowaliśmy niczym wojska alianckie w Normandii, próbując okiełznać tę dziką, gorzowską krainę, zwaną Zawarciem. Punkt zrzutu był iście strategiczny – tuż naprzeciwko Stadionu żużlowego im. Edwarda Jancarza, czyli bastionu gorzowskich kibiców. Przed każdym meczem napełniamy brzuchy kibiców, by starczyło im sił na kibicowanie i doładowujemy je tuż po wyczerpujących zawodach. Miejsc w lokalu mamy 9 plus 2 miejsca siedzące w ogródku, ale nasza zwarta i gotowa do działania obsługa szybko i sprawnie, jak żołnierze w okopach, przygotowują na wynos kolejne pozycje z naszego menu. Takim zorganizowaniem i walecznością nie powstydziłby się sam Napoleon!
Jesteśmy dla was na Śląskiej : Poniedziałek - Sobota 12-20 / Niedziela - Nieczynne